KONST / Litografier / Färglitografi 9851321
*
nr 985 1321
Björn Ekegren
(f. 1955), Sverige
Färglitografi, Björn Ekegren (f. 1955), 86/190, Sothöna, motivet: 56 x 46
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 oktober 2015
kl 19:29:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/10 19:24:00
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Björn Ekegren
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
Läs mer om Björn Ekegren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn ekegren djurmotiv färglitografi fågelmotiv fåglar grafik litografi litografier litografiskt blad sjöfågel sjöfåglar sothöna sothönor sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Björn Ekegren
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
Läs mer om Björn Ekegren
nr 985 1321
Björn Ekegren
(f. 1955), Sverige
Färglitografi, Björn Ekegren (f. 1955), 86/190, Sothöna, motivet: 56 x 46
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 5 oktober 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 5/10 19:24:00 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Björn Ekegren
Björn Ekegren, svensk mÃ¥lare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.Läs mer om Björn Ekegren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn ekegren djurmotiv färglitografi fågelmotiv fåglar grafik litografi litografier litografiskt blad sjöfågel sjöfåglar sothöna sothönor sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



